پارک دلفین ها و باغ پرندگان کیش

بررسی کوتاه پارک دلفین ها و باغ پرندگان کیش

پارک دلفین ها و باغ پرندگان کیش

 

این پارک زیبا در مجموعه پارک دلفین کیش که حدود 100 هکتار وسعت دارد واقع شده و شما می توانید علاوه بر دیدن پارک زیبای پرندگان، به بازدید از دلفیناریوم نیز بپردازید.

وسعت باغ پرندگان کیش حدود 3 هکتار است و در این فضا شما پرندگان را در دو حالت می بینید. برخی از آن ها در قفس های بزرگ قرار گرفته اند. برخی دیگر نیز در محیط باز و شبیه سازی شده به زیستگاه واقعی این پرندگان نگه داری می شوند.

این باغ زیبا از سال 1380 با سرمایه گذاری ثابت،سرمایه دار بزرگ جزیره کیش و مالک هتل های داریوش،هلیا، لاله، تماشا و… شروع به فعالیت کرده است. در واقع باغ پرندگان زیر مجموعه ای از پارک بزرگ دلفین کیش می باشد. درسال ١٣٩٣ این مجموعه به آقای سید عبدالرضا موسوی مالک شرکت هواپیمایی زاگرس فروخته شد و اکنون تحت کنترل و مدیریت ایشان قرار دارد.

به دلیل وسعت زیاد پارک دلفین، مجموعه اتوبوس های قطاری جهت رفاه بازدید کنندگان قرار داده شده اند که بازدیدکنندگان را در این مجموعه جابجا می کند.

با خرید بلیط شما می توانید به مدت 4 ساعت در این مجموعه وقت بگذرانید. هزینه بلیط کودکان 2 تا 4 سال در این مجموعه نیم بها می باشد و برای کودکان زیر 2 سال نیز از شما هزینه ای دریافت نخواهد شد.

در باغ پرندگان و پارک دلفین رستوران و کافی شاپ نیز وجود دارد. در صورتیکه بخواهید می توانید در رستوران و کافی شاپ این مجموعه غذا و نوشیدنی میل کنید

بعضی از اطلاعات مهم درباره پارک دلفین ها و باغ پرندگان کیش

اشتراک گذاری در شبگه های اجتماعی

تور های کیش